МИСИЈА ДА ЈА ПОСТИГНЕТЕ ВАШАТА СЛОБОДА

МУ ПЕЕМЕ НА ЧОВЕКОТ НА ВОЛАН, ИДЕАЛНАТА ОСКА НА ЦЕЛАТА ЗЕМЈА, ДОДЕКА ТОА БРЗИРА НИЗ СВОЈАТА ОРБИТА!
ДВИЖЕЊЕ=СЛОБОДА
НАЈЕВТИНАТА СЛОБОДА НА СВЕТОТ!

MISTER DZIRLO PROMO ELECTRIC CAR

Play Video

ДО СЕГА
77000
АПЛИКАЦИЈА ЗА КУПУВАЊЕ

МИСТЕР ЏИРЛО СИТИ МИНИ АВТОМОБИЛ

Градски мини автомобил Мистер Џирло е најпродаваното електрично возило за градско возење во светот. Има домет од 80 до 130 km и достигнува брзина до 45 km/h.
Play Video

ВЛАДЕТЕЛ (ВЛАТКА)

Конечно, кралот падна! Нудиме електрично возило со најдолг досег во светот - 870 km! На подарок мобилна станица за полнење на багажникот!!! Зголемете го досегот за дополнителни 130 km! Значи вкупниот домет е 1000 km !!! Овој модел го симна Тесла од тронот. На престолот се круниса нов владетел со љубов наречен ВЛАТКА. Влатка владее суверено, без конкуренција. Влатка стигнува до најдолгата, со најсовршените и најбогатите технички перформанси во светот!!! Таа го собори кралот! Сите кралици и царици и се поклонуваат, бидејќи таа е новиот владетел. Влатка владее меѓу електричните возила! Над 60.000 резервации досега! Господинот Џирло доби право да го продаде овој модел (фабричка марка ZEEKR 007).

МИСТЕР ЏИРЛО LS6 АВТОМОБИЛ

Електричниот автомобил Mister Dzirlo LS6 вклучува речиси се што овозможува денешната технологија. Комбинирајќи ја виртуелната и реалната реалност, ви дава сосема ново чувство на возење и го прави возењето автомобил позабавно од кога било досега.
Го нудиме автомобилот LS6 во 4 пакети на опрема, со импресивни перформанси во секој од нив. Брзина од 200 до 250 km/h и опсег од 560 до 760 km со едно полнење на батеријата се само дел од карактеристиките кои го красат LS6.

МИСТЕР ЏИРЛО МИНИ ДЕ ЛУКС ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ

Електричниот автомобил Mister Dzirlo MINI DE LUX е вистинското решение за вас доколку барате совршено превозно средство кое е безбедно, брзо, економично и ефикасно. Mini de lux е богато опремен мал автомобил кој со задоволство ќе го возите низ градските гужви. Наменет е за сите кои треба да патуваат пократки растојанија, до 50 km со едно полнење.

МИСТЕР ЏИРЛО БОМА ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ

Електричниот автомобил Мистер Џирло БОМА се карактеризира со подобри перформанси и зголемен максимален досег додека се задржуваат малите димензии и вкупната тежина на автомобилот. Има опсег од 80 до 140 km и достигнува брзина од 45 до 60 km/h, во зависност од избраниот модел и пакет на опрема.
Бидете шампион во маневрирање во градската гужва, додека возењето електричен автомобил BOMA е возење без стрес.
mister dzirlo
Play Video about mister dzirlo

МОДЕЛ М7

8 ВЕРЗИИ

МОДЕЛ М7 е дел од понудата од контингент бр.2 (9000 возила). Неколку технолошки решенија, електричниот погон со поддршка на соларни панели овозможува долг дострел од над 300 km и постигнување ЦЕЛОСНА слобода на движење. 36 активни и пасивни безбедносни системи ќе обезбедат супериорно чувство на безбедност додека патувате кон вашата дестинација!
Во понудата се осум различни верзии, од основната верзија која нуди автономија од 100 km/h и брзина од 50 km/h до посилни верзии со брзина од 100 km/h и досег до 400 km...
Play Video

МОДЕЛ М8

5 ВЕРЗИИ

МОДЕЛ М8 е дел од понудата од контингент бр. 2 (9000 возила). Ова е ПРЕМИУМ седан наменет за сите кои сакаат повеќе простор во внатрешноста. М8 е дизајниран специјално за семејни патувања на кратки и умерено долги растојанија. Неколку технолошки решенија, електричниот погон со поддршка на соларни панели овозможува долг домет од над 400 km и постигнување ЦЕЛОСНА слобода на движење. 36 активни и пасивни безбедносни системи ќе обезбедат супериорно чувство на безбедност додека патувате кон вашата дестинација!
Во понуда се 5 различни верзии, од основната верзија која нуди автономија од 100 km/h и брзина од 60 km/h до посилни верзии со брзина од 100 km/h и досег до 500 km...
Play Video

МОДЕЛ МИНИ

MODEL MINI е дел од понудата од контингентот бр.2 (9000 возила). Овој модел е наменет за сите кои секојдневно поминуваат кратки растојанија. Ставете крај на мака со сообраќајниот метеж, наоѓање паркинг и други слични проблеми со MINI. MINI достигнува брзина од 40 km/h и има опсег од 40-60 km...
Play Video

ПРЕСТИЖ МОДЕЛ

Подготвивме понуда на PRESTIŽ за нашите попребирливи клиенти. Овој автомобил нуди удобност, слобода и уште поголем опсег. Исклучителните еколошки перформанси, новото возачко искуство и грстот опрема ќе ви дадат вистинско чувство на СЛОБОДА. PRESTIŽ достигнува брзина до 100 km/h и има опсег од 120 до 170 km.
mister dzirlo
Play Video

МОДЕЛ А380 ТРИЦИКЛ

Привлечете многу љубопитни погледи со трициклот A380. Овој модел достигнува брзина од 25 km/h до 45 km/h и може да превезува 2 лица.
mister dzirlo
Play Video

МОДЕЛ А520

Овој модел може да земе 3 лица. Достигнува брзина од 25 km/h и до 45 km/h. Има домет од 100 км.
mister dzirlo
Play Video

МОДЕЛ D2S

Овој модел достигнува поголеми брзини, од 85 до 105 km/h и има опсег од 150 до 250 km. Може да потрае 4 лица.

Модел ZLH пик-ап

Комбе за пик-ап наменето за превоз на товар и стока. Може да достигне брзина од 76 km/h и има домет од 150 km. Совладува наклони до 20% и може да повлече 300 кг товар.

МОДЕЛ ZQR

Уште еден модел со врвни перформанси и цена. Во зависност од пакетот опрема, тој достигнува брзина од 45 до 78 km/h и има опсег од 80 до 140 km.

МОДЕЛОТ КОМИ

Коми е вистински мал гепард кој ќе ве одведе до целта додека трепнете. Во зависност од пакетот опрема, KOMI има домет од 160 до 320 km. Достигнува брзина од 120 km/h. Може да потрае 4 лица.
Play Video

МОДЕЛ EV

Мистер Џирло промо електричен автомобил модел EV е од контингент бр. 2 (9000 возила). Станува збор за специјално возило за инвалиди кои користат инвалидски колички. EV има опсег од 65-70 KM и достигнува брзина од 35 km/h. ГОДИНЕ ЏИРЛО АВТОМОБИЛ ЗА ПОМОШ НЕ ИМ ПОТРЕБНА ВОЗАЧКА ЛИЗА, ЗАТОА ШТО ИМА ТРЕТМАН НА СКУТЕР
mister dzirlo maxi car

ГОСПОДОТ ЏИРЛО МАКСИ Цар

Mister Dzirlo MAXI CAR за максимални барања! Оваа SUV убавица ќе се погрижи секое ваше патување да биде како сон. Ќе уживате во мноштвото опрема и луксуз што ги нуди овој автомобил, а неговите активни безбедносни системи овозможуваат максимално безбедно патување.
Макси автомобилот Mister Dzirlo може да достигне брзина од 150 km/h и благодарение на батеријата од 72 kWh, има автономија од 520 km.

ГОСПОДОТ ЏИРЛО КИКИ Цар

Mister Dzirlo KIKI CAR е електричен трицикл од затворен тип. Стабилен и сигурен благодарение на зајакнатата структура на телото.
Автомобилот Мистер Џирло КИКИ може да достигне брзина од 23 км/ч и има автономија од 50 км.

МИСТЕР ЏИРЛО ЛИЛИ АВТОМОБИЛ

Mister Dzirlo LILI CAR е електричен трицикл од затворен тип. Стабилен и сигурен благодарение на зајакнатата структура на телото. Исклучително е удобен за возење, што е помогнато од двонасочните хидраулични амортизери и брилијантно изработената внатрешност изработена од врвни материјали.
Автомобилот Мистер Џирло ЛИЛИ има автономија од 70 до 90 км.

ВИСТИНСКО ЧУВСТВО НА СЛОБОДА

Погледнете ја видео илустрацијата на проектот MISTER DŽIRLO PROMO ELECTRIC CAR

Нудиме најповолно самофинансирање за возилата MISTER DŽIRLO PROMO ELECTRIC CAR

без жиранти | без депозит | без банкарски гаранции | без камата!!!

Додека купувате МСТЕР ЏИРЛО ПРОМО ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ - ШТЕДЕТЕ!!!
Заработувате банкарска камата на секоја уплатена рата чија вредност се намалува за износот на вашата фактура!! Ако можете да купите нови возила со слични перформанси за помалку пари - ќе ви ја вратиме разликата во цената!

ПРОМО ЕЛЕКТРИЧНИОТ АВТОМОБИЛ MISTER DŽIRLO СЕ ДОСТАВА ВО СИТЕ ЗЕМЈИ НА ЕУ И БАЛКАН!!!

Проектот за промо електричен автомобил Mister Džirlo го реализира меѓународната холдинг компанија Mister Džirlo (29 деловни субјекти).

СПОДЕЛИ СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Е-пошта